ke 04.03.

Luokkakokous

19.30

Kingsman: Salainen palvelu

20.00

Fifty Shades of Grey

20.00
to 05.03.
K-7

Kaiken teoria

17.30
K-3

Risto Räppääjä ja Sevillan saituri

17.30
K-7

Paavo Pesusieni kuivalla maalla 2D

18.00

Luokkakokous

19.30

The Imitation Game

20.00

Fifty Shades of Grey

20.00

Ensi viikolla

pe 06.03.
3D K-7

Paavo Pesusieni kuivalla maalla3D dub

16.00
K-7

Paavo Pesusieni kuivalla maalla 2D

16.30

Luokkakokous

18.00, 20.00, 22.00

American Sniper

18.30, 21.00

Fifty Shades of Grey

18.30

Kingsman: Salainen palvelu

21.00
la 07.03.
K-7

Paavo Pesusieni kuivalla maalla 2D

12.00
K-7

Late Lammas - elokuva

12.00
K-3

Mielensäpahoittaja

14.00
3D K-7

Paavo Pesusieni kuivalla maalla3D dub

14.00
K-7

Big Hero 6 2D dub

16.00

Luokkakokous

16.00, 18.00, 20.00, 22.00

American Sniper

16.00, 18.30, 21.00

Fifty Shades of Grey

18.30

Kingsman: Salainen palvelu

21.00
su 08.03.
K-7

Late Lammas - elokuva

11.00
K-7

Paavo Pesusieni kuivalla maalla 2D

11.00
K-7

Big Hero 6 2D dub

12.45
3D K-7

Paavo Pesusieni kuivalla maalla3D dub

13.00

Luokkakokous

14.00, 18.00, 20.00
K-7

Kaiken teoria

14.45
K-3

Risto Räppääjä ja Sevillan saituri

15.00

Armi elää!

16.00

Fifty Shades of Grey

17.00

American Sniper

17.00, 19.30

Kingsman: Salainen palvelu

19.30
ma 09.03.

Fifty Shades of Grey

15.00, 20.00
K-3

Talvivaaran miehet

16.00
3D K-7

Paavo Pesusieni kuivalla maalla3D dub

16.00
K-7

Kaiken teoria

17.30
K-3

Risto Räppääjä ja Sevillan saituri

18.00

Luokkakokous

19.30

American Sniper

20.00
ti 10.03.
K-7

Kaiken teoria

17.30
K-3

Risto Räppääjä ja Sevillan saituri

18.00

Luokkakokous

19.30

Fifty Shades of Grey

20.00

American Sniper

20.00
ke 11.03.
3D K-7

Paavo Pesusieni kuivalla maalla3D dub

17.30

Fifty Shades of Grey

17.30
K-3

Risto Räppääjä ja Sevillan saituri

18.00

Luokkakokous

19.30

Kingsman: Salainen palvelu

20.00

American Sniper

20.00
to 12.03.
3D K-7

Paavo Pesusieni kuivalla maalla3D dub

17.30

Fifty Shades of Grey

17.30
K-3

Risto Räppääjä ja Sevillan saituri

18.00

Luokkakokous

19.30

Kingsman: Salainen palvelu

20.00

American Sniper

20.00

Tulevat elokuvat

Cinderella - Tuhkimon tarina

Ensi-ilta 13.3.2015

Miekkailija

Ensi-ilta 13.3.2015

PMMP Tässä elämä on

Big Game

Ensi-ilta 19.3.2015

Edelleen Alice

Ensi-ilta 20.3.2015

Armi elää!

Ensi-ilta 20.3.2015

BALETTI:Marius Petipa : JOUTSENLAMPI

The Second Best Exotic Marigold Hotel

Ensi-ilta 27.3.2015

Vihdoin kotona

Ensi-ilta 27.3.2015

Me Rosvolat

Ensi-ilta 27.3.2015

Fast & Furious 7

Ensi-ilta 1.4.2015

OOPPERA:Kurt Weill: MAHAGONNYN KAUPUNGIN NOUSU JA TUHO

Outolintu-sarja: Kapinallinen

Ensi-ilta 10.4.2015

Henkesi edestä

Ensi-ilta 10.4.2015

The Wedding Ringer

Ensi-ilta 17.4.2015

Kaivonkatsoja

Ensi-ilta 8.5.2015

BALETTI:Frederick Ashton: LA FILLE MAL GARDÉE

Mad Max: Fury Road

Ensi-ilta 15.5.2015

Pitch Perfect 2

Ensi-ilta 15.5.2015

Entourage

Ensi-ilta 12.6.2015

Jurassic World

Ensi-ilta 12.6.2015

OOPPERA: Giacomo Puccini: LA BOHÈME

Terminator Genisys

Ensi-ilta 1.7.2015

Kätyrit

Ensi-ilta 3.7.2015

Magic Mike XXL

Ensi-ilta 3.7.2015

Ted 2

Ensi-ilta 17.7.2015

Pan

Ensi-ilta 17.7.2015

Kätilö

Ensi-ilta 4.9.2015

Napapiirin sankarit 2

Ensi-ilta 2.10.2015