to 03.09.

Sinister 2

20.30

Mission: Impossible - Rogue Nation

20.30

Ensi viikolla

pe 04.09.

Kätilö

16.00, 20.30

Ihan Yössä

16.45
K-7

Inside out orig 2D

17.00
3D K-7

Inside out-Mielen sopukoissa dub 3D

18.30

Hitman: Agent 47

19.00

ELÄMÄLTÄ KAIKEN SAIN

19.00

Mission: Impossible - Rogue Nation

21.00

Sinister 2

21.00
la 05.09.
3D K-7

Inside out-Mielen sopukoissa dub 2D

14.00

ELÄMÄLTÄ KAIKEN SAIN

14.45, 19.00
3D K-7

Kätyrit (3D) dub

15.00

Kätilö

16.00, 20.30

Ihan Yössä

16.45
K-7

Inside out orig 2D

17.00
3D K-7

Inside out-Mielen sopukoissa dub 3D

18.30

Hitman: Agent 47

19.00

Mission: Impossible - Rogue Nation

21.00

Sinister 2

21.00
su 06.09.
3D K-7

Inside out-Mielen sopukoissa dub 2D

13.00

ELÄMÄLTÄ KAIKEN SAIN

13.45, 18.00
3D K-7

Kätyrit (3D) dub

14.00

Kätilö

15.00, 19.30

Ihan Yössä

15.45
K-7

Inside out orig 2D

16.00
3D K-7

Inside out-Mielen sopukoissa dub 3D

17.30

Hitman: Agent 47

18.00

Mission: Impossible - Rogue Nation

20.00

Sinister 2

20.00
ma 07.09.

Ollaan vapaita

13.00

ELÄMÄLTÄ KAIKEN SAIN

13.00, 18.00

Kätilö

13.00, 19.30

Mission: Impossible - Rogue Nation

15.30
3D K-7

Inside out-Mielen sopukoissa dub 2D

15.30

Sinister 2

16.00, 20.00
3D K-7

Inside out-Mielen sopukoissa dub 3D

17.30
K-7

Inside out orig 2D

18.00

Hitman: Agent 47

20.00
ti 08.09.

Ollaan vapaita

13.00

ELÄMÄLTÄ KAIKEN SAIN

13.00, 18.00

Kätilö

13.00, 19.30
3D K-7

Inside out-Mielen sopukoissa dub 3D

17.30
K-7

Inside out orig 2D

18.00

Sinister 2

20.00

Hitman: Agent 47

20.00
ke 09.09.

ELÄMÄLTÄ KAIKEN SAIN

13.00, 18.00

Kätilö

13.00, 19.30

Ollaan vapaita

13.00

Ihan Yössä

17.30
3D K-7

Inside out-Mielen sopukoissa dub 2D

17.30

Sinister 2

20.00

Mission: Impossible - Rogue Nation

20.00
to 10.09.

ELÄMÄLTÄ KAIKEN SAIN

13.00, 18.00

Kätilö

13.00, 19.30

Ollaan vapaita

13.00
3D K-7

Inside out-Mielen sopukoissa dub 2D

17.30

Ihan Yössä

17.30

Sinister 2

20.00

Mission: Impossible - Rogue Nation

20.00

Tulevat elokuvat

Häiriötekijä

Ensi-ilta 11.9.2015

The Visit

Ensi-ilta 11.9.2015

Ricki and the Flash

Ensi-ilta 11.9.2015
K-7

Suuri pähkinäryöstö

Ensi-ilta 11.9.2015

The Rocky Horror Show – Live from London

Labyrintti: Aavikkokokeet

Ensi-ilta 18.9.2015

Sicario

Ensi-ilta 18.9.2015

Kultainen Nainen

Ensi-ilta 18.9.2015

Aloha

Ensi-ilta 25.9.2015

Everest

Ensi-ilta 25.9.2015

The Royal Ballet: Romeo ja Julia

Ensi-ilta 28.9.2015

Roger Waters The Wall

Napapiirin sankarit 2

Ensi-ilta 30.9.2015

Pan

Ensi-ilta 9.10.2015

Onnelin ja Annelin talvi

Ensi-ilta 9.10.2015

The Royal Opera: Figaron häät

Ensi-ilta 12.10.2015

ÄIDIN TOIVE

Ensi-ilta 16.10.2015
K-3

Harjoittelija

Ensi-ilta 16.10.2015

Crimson Peak

Ensi-ilta 16.10.2015

Hotel Transylvania 2

Ensi-ilta 16.10.2015

The Walk

Ensi-ilta 23.10.2015

Paranormal Activity: The Ghost Dimension

Ensi-ilta 23.10.2015

Hukkakaurat

Ensi-ilta 23.10.2015

007 Spectre

Ensi-ilta 30.10.2015

The Royal Ballet: Viscera – Faunin iltapäivä – Tshaikovski Pas de Deux – Carmen

Ensi-ilta 16.11.2015
K-7

Nälkäpeli - Matkijanärhi, OSA 2

Ensi-ilta 18.11.2015

Hevisaurus

Ensi-ilta 27.11.2015

The Royal Opera: Cavalleria Rusticana / Pajatso

Ensi-ilta 14.12.2015

The Royal Ballet: Pähkinänsärkijä

Ensi-ilta 21.12.2015

The Royal Ballet: Rhapsody / The Two Pigeons

Ensi-ilta 1.2.2016

The Royal Opera: La Traviata

Ensi-ilta 8.2.2016

The Royal Opera: Boris Godunov

Ensi-ilta 28.3.2016

The Royal Ballet: Giselle

Ensi-ilta 11.4.2016

The Royal Opera: Lucia Di Lammermoor

Ensi-ilta 2.5.2016

The Royal Ballet: FRANKENSTEIN

Ensi-ilta 23.5.2016

THE Royal Opera: WERTHER

Ensi-ilta 4.7.2016