to 11.02.

Jättiläinen

17.15
K-7

Alvin ja pikkuoravat: Reissussa (dub)

17.45
K-7

Nuotin Vierestä

18.00
K-3

Järven Tarina

18.00

The Revenant

19.15

Tappajan näköinen mies

19.30

Tanskalainen tyttö

19.45

Suosurmat

20.00

Ensi viikolla

pe 12.02.
K-7

How to Be Single

17.30

Deadpool

17.45
K-3

Järven Tarina

18.00
K-7

Alvin ja pikkuoravat: Reissussa (dub)

18.00

Tappajan näköinen mies

19.45

007 Spectre

19.45

The Revenant

19.45

Zoolander 2

20.00
la 13.02.
3D K-7

Kunnon dinosaurus(3D) dub

13.30

Tanskalainen tyttö

13.45

Deadpool

14.00, 20.00
K-7

Alvin ja pikkuoravat: Reissussa (dub)

14.15, 16.00

Tappajan näköinen mies

15.30, 20.15
K-7

Nuotin Vierestä

16.00
K-3

Järven Tarina

16.15
K-7

How to Be Single

17.30
3D K-12

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens 3D

17.45

Zoolander 2

18.00

Napapiirin sankarit 2

18.15

The Revenant

19.45

007 Spectre

20.15
su 14.02.

Jättiläinen

12.45
K-7

Alvin ja pikkuoravat: Reissussa (dub)

12.45, 14.30
K-7

MIEKKAILIJA

13.00
K-3

Järven Tarina

13.30

Tappajan näköinen mies

14.45, 19.00
K-7

Kunnon dinosaurus(2D) dub

15.00

Deadpool

15.15, 19.30
3D K-12

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens 3D

16.15
K-7

How to Be Single

16.45
K-7

Nuotin Vierestä

17.00

Zoolander 2

17.30

007 Spectre

18.45

The Revenant

19.00
ma 15.02.
K-7

How to Be Single

17.30
K-3

Järven Tarina

17.30
K-7

Alvin ja pikkuoravat: Reissussa (dub)

17.30

Deadpool

17.45

Tappajan näköinen mies

19.15

007 Spectre

19.15

The Revenant

19.45

Zoolander 2

20.00
ti 16.02.
K-7

Alvin ja pikkuoravat: Reissussa (dub)

17.30

Jättiläinen

17.30
K-3

Järven Tarina

17.30

Kylmää kiveä - Suomikiipeilyn tarina

18.00

Tappajan näköinen mies

19.15

Tanskalainen tyttö

19.15

Deadpool

19.30

Zoolander 2

19.45
ke 17.02.
K-7

How to Be Single

17.30
K-3

Järven Tarina

17.30
K-7

Alvin ja pikkuoravat: Reissussa (dub)

17.30

Deadpool

17.45
K-7

Nuotin Vierestä

19.15

Tanskalainen tyttö

19.15

The Revenant

19.45

Zoolander 2

20.00
to 18.02.
K-7

How to Be Single

17.30
K-7

Alvin ja pikkuoravat: Reissussa (dub)

17.30
K-7

MIEKKAILIJA

17.45

Zoolander 2

18.00

Tanskalainen tyttö

19.15

The Revenant

19.45

Tappajan näköinen mies

19.45

Deadpool

20.00

Tulevat elokuvat

K-3

Risto Räppääjä ja yöhaukka

Ensi-ilta 19.2.2016, 18.30

Takaisin pintaan

Ensi-ilta 19.2.2016

Carol

Ensi-ilta 19.2.2016

KAVI: Lost in Translation (2003)

Grimsby

Ensi-ilta 26.2.2016

Äkkilähtö

Ensi-ilta 26.2.2016

Zootropolis - Eläinten Kaupunki

Ensi-ilta 4.3.2016

KAVI: Yojimbo - onnensoturi (1961)

A Bigger Splash

Ensi-ilta 11.3.2016

Kung Fu Panda 3

Ensi-ilta 18.3.2016

Outolintu - Uskollinen

Ensi-ilta 18.3.2016
K-3

KAVI: Oopperan kummitus (2004)

Onnenonkija

Ensi-ilta 25.3.2016
K-3

KAVI: Jäniksen vuosi (1977)

Viidakkokirja

Ensi-ilta 15.4.2016

KAVI: Aquirre - Jumalan viha (1972)

Angry Birds- elokuva3D dub

Ensi-ilta 13.5.2016
 

*LEFFAKORTTIARVONNASSAMME 31.12.2015 ELOKUVALIPUT (10 KPL) VOITTI MINNA KEIHÄSNIEMI! ONNEA VOITTAJALLE! (voittajalle on ilmoitettu henkilökohtaisesti)*

 

VEIKKAUSKORTILLA TIISTAISIN KOTIMAISIIN ELOKUVIIN KAKSI YHDEN (norm. lipun) HINNALLA!

*Parhaillaan ohjelmistossa: Tappajan näköinen mies; Jättiläinen; Järven tarina; Miekkailija; Nuotin vierestä