ke 16.04.

Divergent - outolintu

19.15

Ei kiitos

19.30
K-7

Isänsä poika

17.00

Kirjavaras

19.00

Noah 2D

18.50
K-3

Onneli ja Anneli

17.15
K-7

Philomena

17.05
3D K-7

Rio 2 dub (3D)

17.30
to 17.04.

12 Years a Slave

18.30

Divergent - outolintu

18.45
K-3

Eedenistä pohjoiseen

14.15
K-7

Isänsä poika

14.00

Kirjavaras

18.15

Noah 2D

14.00
K-7

Philomena

14.00
K-7

Rio 2 dub (2D)

18.00

Ensi viikolla

pe 18.04.

12 Years a Slave

19.35

Divergent - outolintu

19.05
K-3

Eedenistä pohjoiseen

14.15

Huikopeli

Ensi-ilta, 19.50
K-7

Isänsä poika

16.50

Noah 2D

17.20
K-7

Näin unta elämästä

Ensi-ilta, 15.45
K-3

Onneli ja Anneli

14.10
K-7

Philomena

15.00
K-7

Rio 2 dub (2D)

16.00
3D K-7

Rio 2 dub (3D)

14.00, 18.00
K-3

Risto Räppääjä ja liukas Lennart

15.45

Saving Mr. Banks

17.20

Transcendence

Ensi-ilta, 20.00
la 19.04.

12 Years a Slave

19.35

Divergent - outolintu

19.05
K-3

Eedenistä pohjoiseen

14.15

Huikopeli

19.50
K-7

Isänsä poika

16.50

Noah 2D

17.20
K-7

Näin unta elämästä

15.45
K-3

Onneli ja Anneli

14.10
K-7

Philomena

15.00
K-7

Rio 2 dub (2D)

16.00
3D K-7

Rio 2 dub (3D)

14.00, 18.00
K-3

Risto Räppääjä ja liukas Lennart

15.45

Saving Mr. Banks

17.20

Transcendence

20.00
su 20.04.

12 Years a Slave

19.35

Divergent - outolintu

19.05
K-3

Eedenistä pohjoiseen

14.15

Huikopeli

19.50
K-7

Isänsä poika

16.50

Noah 2D

17.20
K-7

Näin unta elämästä

15.45
K-3

Onneli ja Anneli

14.10
K-7

Philomena

15.00
K-7

Rio 2 dub (2D)

16.00
3D K-7

Rio 2 dub (3D)

14.00, 18.00
K-3

Risto Räppääjä ja liukas Lennart

15.45

Saving Mr. Banks

17.20

Transcendence

20.00
ma 21.04.

12 Years a Slave

18.35

Divergent - outolintu

18.05
K-3

Eedenistä pohjoiseen

13.15

Huikopeli

18.50
K-7

Isänsä poika

15.50

Noah 2D

16.20
K-7

Näin unta elämästä

14.45
K-3

Onneli ja Anneli

13.10
K-7

Philomena

14.00
K-7

Rio 2 dub (2D)

15.00
3D K-7

Rio 2 dub (3D)

13.00, 17.00
K-3

Risto Räppääjä ja liukas Lennart

14.45

Saving Mr. Banks

16.20

Transcendence

19.00
ti 22.04.

12 Years a Slave

19.05

Divergent - outolintu

19.35

Huikopeli

19.30
K-7

Isänsä poika

17.20
K-7

Näin unta elämästä

18.00
K-3

Onneli ja Anneli

17.30
3D K-7

Rio 2 dub (3D)

17.45

Transcendence

19.45
ke 23.04.

Divergent - outolintu

19.35

Huikopeli

19.30
K-7

Näin unta elämästä

18.00
K-7

Philomena

17.35
3D K-7

Rio 2 dub (3D)

17.45
K-3

Risto Räppääjä ja liukas Lennart

17.30

Saving Mr. Banks

19.05

Transcendence

19.45
to 24.04.

Divergent - outolintu

19.35
K-3

Eedenistä pohjoiseen

18.00

Huikopeli

19.30
K-7

Isänsä poika

17.20

Noah 2D

19.05
K-3

Onneli ja Anneli

17.30
K-7

Rio 2 dub (2D)

17.45

Transcendence

19.45

Tulevat elokuvat

Andrei Rubljov

Brick Mansions

Ensi-ilta 2.5.2014

Fading Gigolo

Ensi-ilta 25.4.2014

Godzilla

Ensi-ilta 14.5.2014

Hokkus Pokkus Mikko Mallikas

Ensi-ilta 2.5.2014

Miljoona tapaa kuolla lännessä

Ensi-ilta 30.5.2014

Pompeii

Ensi-ilta 2.5.2014

Se toinen nainen

Ensi-ilta 25.4.2014

The Amazing Spider-Man 2

Ensi-ilta 25.4.2014

X-Men: Days of Future Past

Ensi-ilta 23.5.2014
 

TOP 5

Viime viikon katsotuimmat elokuvat