ti 02.09.

22 Jump Street

20.00
3D K-12

Guardians of the Galaxy3D

19.45

Kesäkaverit

20.00
ke 03.09.

22 Jump Street

20.00

Aikuisten poika

18.00

Lucy

20.15
K-3

Magic in the Moonlight

17.45
3D K-7

Näin koulutat lohikäärmeesi 2(3D)

17.30

Sin City : A Dame To Kill For 2D

19.45

Teenage Mutant Ninja Turtles 2D

19.30

Violette

17.45
to 04.09.

22 Jump Street

20.00

Aikuisten poika

14.15, 18.00
3D K-12

Guardians of the Galaxy3D

19.30
K-7

Herkullinen elämä

14.00

Kesäkaverit

20.00
K-3

Mielensäpahoittaja

14.00
K-7

Minisankarit-Ruohonjuuritasolla 2D

17.30

THE EXPENDABLES 3

19.15
3D K-12

Teenage Mutant Ninja Turtles3D

17.30

Tähtiin kirjoitettu virhe

17.45

Violette

14.00

Ensi viikolla

pe 05.09.

22 Jump Street

20.45
3D K-12

Guardians of the Galaxy3D

20.30
K-7

Herkullinen elämä

16.15
K-7

Jos vielä jään

Ensi-ilta, 20.00

Kesäkaverit

18.15
K-7

Lentsikat 2: Pelastajat 2D

16.45
K-3

Magic in the Moonlight

18.30
K-3

Mielensäpahoittaja

Ensi-ilta, 17.00, 19.00, 21.00
3D K-7

Taikojen talo 3D

Ensi-ilta, 16.30

Tähtiin kirjoitettu virhe

18.30

Viiltävä totuus

Ensi-ilta
la 06.09.

22 Jump Street

20.45

Aikuisten poika

14.45
3D K-12

Guardians of the Galaxy3D

20.30
K-7

Herkullinen elämä

16.15
K-7

Jos vielä jään

18.15

Kesäkaverit

20.15
K-3

Magic in the Moonlight

18.30
K-3

Mielensäpahoittaja

15.00, 17.00, 19.00, 21.00
3D K-7

Näin koulutat lohikäärmeesi 2(3D)

16.30
K-3

Postimies Pate

14.30
3D K-7

Taikojen talo 3D

14.30

Tähtiin kirjoitettu virhe

18.30

Viiltävä totuus

16.15
su 07.09.

22 Jump Street

17.15

Aikuisten poika

15.30
3D K-12

Guardians of the Galaxy3D

19.15
K-7

Herkullinen elämä

13.15
K-7

Jos vielä jään

17.15

Kesäkaverit

17.30
3D K-7

Lentsikat 2: Pelastajat(3D)

13.45
K-3

Magic in the Moonlight

19.15
K-3

Mielensäpahoittaja

13.00, 15.00, 17.00, 19.00
K-7

Minisankarit-Ruohonjuuritasolla 2D

15.30

THE EXPENDABLES 3

19.30
K-7

Taikojen talo 2D

15.30

Viiltävä totuus

13.30
ma 08.09.

22 Jump Street

17.45
3D K-12

Guardians of the Galaxy3D

19.30
K-7

Jos vielä jään

17.30
K-3

Magic in the Moonlight

19.30
K-3

Mielensäpahoittaja

17.15, 19.15

THE EXPENDABLES 3

20.00
3D K-7

Taikojen talo 3D

17.45
ti 09.09.

Aikuisten poika

19.30
K-7

Herkullinen elämä

17.45
K-7

Jos vielä jään

17.30

Kesäkaverit

20.00
K-3

Mielensäpahoittaja

17.15, 19.15
3D K-7

Taikojen talo 3D

17.45

Viiltävä totuus

19.30
ke 10.09.

22 Jump Street

17.45
3D K-12

Guardians of the Galaxy3D

19.30
K-7

Jos vielä jään

17.30
K-3

Magic in the Moonlight

19.30
K-3

Mielensäpahoittaja

17.15, 19.15

THE EXPENDABLES 3

20.00
3D K-7

Taikojen talo 3D

17.45
to 11.09.

Aikuisten poika

14.00
3D K-12

Guardians of the Galaxy3D

19.30
K-7

Herkullinen elämä

14.00
K-7

Jos vielä jään

17.30

Kesäkaverit

19.30
K-3

Mielensäpahoittaja

14.15, 17.15, 19.15
K-3

Postimies Pate

17.45
K-7

Taikojen talo 2D

17.45

Tähtiin kirjoitettu virhe

19.30

Viiltävä totuus

14.00

Tulevat elokuvat

Fury

Ensi-ilta 31.10.2014

Labyrintti

Ensi-ilta 24.10.2014

Nälkäpeli - Matkijanärhi Osa 1

Ensi-ilta 21.11.2014

Tenavat: Ressun ja Jaska Jokusen elokuva

Ensi-ilta 7.11.2014

Vadelmavenepakolainen

Ensi-ilta 3.10.2014

Valekytät

Ensi-ilta 7.11.2014
K-3

Viiru ja Pesonen: Pikkukepposia ja suurta ystävyyttä

Ensi-ilta 12.9.2014
 

LEFFAKORTTIARVONNASSA 30.6.2014 VAPAALIPUT (10KPL) VOITTI ANNIKA VALTONEN. ONNEA VOITTAJALLE! (voittajalle on ilmoitettu henkilökohtaisesti)