pe 30.01.
3D K-7

Big Hero 6 (3D) dub

17.15
K-7

Viikossa aikuiseksi

17.30, 19.45

VARES -Sheriffi

18.00
K-7

Eila, Rampe ja likka

18.10

Mortdecai

19.15

Murtumaton

19.15

Päin seinää

20.00
la 31.01.
K-7

Ranskalaista häähumua

13.30
3D K-7

Big Hero 6 (3D) dub

13.45
K-7

Paddington

14.10
K-7

Eila, Rampe ja likka

14.20, 18.00
K-7

Madagascarin pingviinit 2D dub

15.20
K-7

Viikossa aikuiseksi

15.45, 19.30
K-3

Mielensäpahoittaja

16.00
K-7

Helinä-keiju ja Mikä-mikä-hirviön arvoitus 2D

16.10
K-7

Big Hero 6 2D dub

17.05

Murtumaton

17.30

Päin seinää

17.40

Hobitti - Viiden armeijan taistelu2D

19.05

Mortdecai

19.50

VARES -Sheriffi

20.00
su 01.02.
K-7

Ranskalaista häähumua

12.30
3D K-7

Big Hero 6 (3D) dub

12.45
K-3

Mielensäpahoittaja

13.00
K-7

Helinä-keiju ja Mikä-mikä-hirviön arvoitus 2D

13.40
K-7

Madagascarin pingviinit 2D dub

14.20
K-7

Viikossa aikuiseksi

14.45, 17.00
K-7

Paddington

15.00
K-7

Eila, Rampe ja likka

15.10
3D K-12

Hobitti - Viiden armeijan taistelu 3D

16.05

Murtumaton

16.30

Mr. Turner

16.50

Päin seinää

18.45

Boyhood

18.50

VARES -Sheriffi

19.00

Mortdecai

19.35
ma 02.02.
3D K-7

Big Hero 6 (3D) dub

17.20
K-7

Eila, Rampe ja likka

17.30

VARES -Sheriffi

17.45
K-7

Madagascarin pingviinit 2D dub

18.00

Mortdecai

19.20

Murtumaton

19.20
K-7

Viikossa aikuiseksi

19.30

Päin seinää

19.45
ti 03.02.

Mr. Turner

17.00
K-3

Mielensäpahoittaja

17.15
K-7

Big Hero 6 2D dub

17.20

VARES -Sheriffi

17.45
K-7

Eila, Rampe ja likka

19.15

Murtumaton

19.20
K-7

Viikossa aikuiseksi

19.30

Päin seinää

19.45
ke 04.02.
3D K-7

Big Hero 6 (3D) dub

17.20
K-7

Eila, Rampe ja likka

17.30

VARES -Sheriffi

17.45
K-7

Paddington

18.00

Hobitti - Viiden armeijan taistelu2D

19.20

Murtumaton

19.20
K-7

Viikossa aikuiseksi

19.30

Mortdecai

19.50
to 05.02.
K-3

Mielensäpahoittaja

14.00
K-7

Eila, Rampe ja likka

14.00

Mr. Turner

14.00
K-7

Viikossa aikuiseksi

14.15, 19.30

Boyhood

17.00
K-7

Big Hero 6 2D dub

17.20

VARES -Sheriffi

17.45
K-7

Ranskalaista häähumua

18.00

Murtumaton

19.20

Mortdecai

19.50

Päin seinää

20.00

Tulevat elokuvat

Kaiken teoria

Ensi-ilta 6.2.2015

Lovemilla

Ensi-ilta 6.2.2015

Late Lammas - elokuva

Ensi-ilta 6.2.2015

Night at the museum - Haudan salaisuus

Ensi-ilta 13.2.2015

Fifty Shades of Grey

Ensi-ilta 13.2.2015

Risto Räppääjä ja Sevillan saituri

Ensi-ilta 13.2.2015

The Imitation Game

Ensi-ilta 20.2.2015

Kingsman: Salainen palvelu

Ensi-ilta 20.2.2015

Luokkakokous

Ensi-ilta 25.2.2015

Paavo Pesusieni kuivalla maalla

Ensi-ilta 27.2.2015

American Sniper

Ensi-ilta 6.3.2015

Miekkailija

Ensi-ilta 13.3.2015

Inherent Vice

Ensi-ilta 13.3.2015

Cinderella - Tuhkimon tarina

Ensi-ilta 13.3.2015

Big Game

Ensi-ilta 19.3.2015

Armi elää!

Ensi-ilta 20.3.2015

Still Alice

Ensi-ilta 20.3.2015

Me Rosvolat

Ensi-ilta 27.3.2015

Vihdoin kotona

Ensi-ilta 27.3.2015

The Second Best Exotic Marigold Hotel

Ensi-ilta 27.3.2015

Fast & Furious 7

Ensi-ilta 3.4.2015

Henkesi edestä

Ensi-ilta 10.4.2015

Outolintu-sarja: Kapinallinen

Ensi-ilta 10.4.2015

The Wedding Ringer

Ensi-ilta 17.4.2015

Mad Max: Fury Road

Ensi-ilta 15.5.2015

Pitch Perfect 2

Ensi-ilta 15.5.2015

Jurassic World

Ensi-ilta 12.6.2015

Terminator Genisys

Ensi-ilta 1.7.2015

Kätyrit

Ensi-ilta 3.7.2015

Pan

Ensi-ilta 17.7.2015

Tenavat: Ressun ja Jaska Jokusen elokuva

Ensi-ilta 25.12.2015
 

LEFFAKORTTIARVONNASSAMME 31.12.2014 ELOKUVALIPPUPAKETIN VOITTI JAAKKO MÄKELÄ HÄMEENLINNASTA! ONNEA VIELÄ VOITTAJALLE! (Voittajalle on ilmoitettu henkilökohtaisesti)